Nasze produkty

nowa generacja

LEKI INNOWACYJNE


Wprowadzamy na rynek nowego rodzaju leki znacznie szybciej od naszej konkurencji. Nasze środki uzyskują aprobatę organów państwowych w błyskawicznym tempie.

Reltih™


Związek nowej generacji, który dzięki modyfikacji genetycznej umożliwia przejęcie kontroli nad organizmem pacjenta. Nanocząstki rtęci wpływają na pracę ośrodków mózgowych, ze szczególnym uwzględnieniem zdolności myślenia krytycznego.

Carcinox™


Oparty na nowatorskiej formule środek wziewny, który działa synergistycznie z obecnymi w atmosferze cząsteczkami chemtrails. Indukuje u chorego błogi stan apatii i przyczynia się do błyskawicznego ustąpienia problemów z samopoczuciem.

Ukryty lek na raka


Posiadamy skuteczny w stu procentach lek na każdego rodzaju nowotwory. Niestety, na chwilę obecną nie możemy go udostępnić, ponieważ przyniosłoby to nam zbyt duże straty finansowe.

antybiotyki

ANTYBIOTYKI


Nasi partnerzy dodają je do 66,6% żywności i napojów dostępnych na rynku. Spełniamy kryteria wydajnej toksyczności ustalone przez Rząd Światowy.

Apoplecs™


Lek stosowany w ciężkich przypadkach szoku septycznego. Neutralizuje 100% komórek bakterii we krwi pacjenta, przy stosunkowo niewielkiej toksyczności (dawka śmiertelna dla człowieka wynosi aż 0,001 µg).

Encefalopatosporyna


Najskuteczniejszy antybiotyk wytworzony przez człowieka. Wykazuje zbawienne działanie na układ trawienny i nerwowy, zarówno w organizmie człowieka jak i drobiu hodowlanego.

szczepionki

SZCZEPIONKI


Najważniejsza gałąź działalności naszej firmy. Badania nad potencjalną szkodliwością związków chemicznych pozwoliły nam opracować wysokiej jakości szczepienia ochronne, dostępne we wszystkich rozwiniętych krajach na świecie.

Vaccinix™


126-walentna szczepionka nowej generacji, zwalczająca większość znanych ludzkości szczepów wirusa grypy. Dzięki zastosowaniu nanotechnologii, ograniczyliśmy rozmiar podawanych chipów RFID do minimum. Wiąże się to ze zwiększonym komfortem naszych klientów, którzy nie są w stanie odczuć skutków zdalnego śledzenia. Umożliwia całkowicie bezbolesną i niezauważalną transformację w biomechanicznego cyborga.

Mercuril™


Innowacyjna szczepionka oparta o sole metali ciężkich połączone z ukraińskim gruzem i łzami znachorów. Oprócz ochrony przed odrą umożliwia także neutralizację leczniczych efektów lewoskrętnej witaminy C, w razie podjęcia się przez pacjenta naturalnej terapii. Jedna dawka stanowi ekwiwalent 147 megaton arszeniku.

suplementy

SUPLEMENTY DIETY


Nasze suplementy są w 100% nienaturalne i oparte na modyfikowanych genetycznie organizmach (GMO). W ich skład wchodzą najwyższej jakości składniki takie jak cukier puder.

Prawoskrętna witamina C


Sztucznie wyprodukowana witamina C uzyskana w procesie wieloetapowej syntezy. Całkowicie nienaturalna i umiarkowanie przyswajalna dla organizmu.

Echinoccocus Comfort


Pastylki wspomagające odchudzanie. Suplement biologiczny, który wzbogaca Twoją mikroflorę jelitową o dodatkowy organizm, umożliwiający ci szybkie pozbycie się zbędnych kilogramów.